№ 81№ 82 (2945) 20 Июля 2010г.№ 83 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОФИЦИАЛЬНО


20 Июля 2010г.

Прочитали: [592]

Звернення депутатів Миколаївської міської ради до Кабінету Міністрів України

МИКОЛАЇВСЬКА МIСЬКА РАДА
РІШЕННЯ вІд 24 ЧервнЯ 2010 № 47/1
м. Миколаїв
Про звернення депутатів Миколаївської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі майнового комплексу та земельної ділянки військового містечка № 117 до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва.
З метою вирішення питання щодо передачі майнового комплексу та земельної ділянки військового містечка № 117 до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва, керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо передачі майнового комплексу та земельної ділянки військового містечка № 117 до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва (текст Звернення додається).
2. Секретарю міської ради Коренюгіну В.І. направити звернення адресату, визначеному в п. 1. цього рішення.
3. Редактору газети «Вечерний Николаев» Пучкову В.Ю. опублікувати текст звернення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, у справах сім'ї, молоді та спорту (Романовського)
Міський голова В.Д. Чайка.

Звернення

депутатів Миколаївської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі майнового комплексу та земельної ділянки військового містечка № 117 до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва.
З метою створення військового ліцею звертаємось з проханням передати майновий комплекс та земельну ділянку військового містечка №117 до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва для використання його базових фондів під навчальний заклад інтернатного типу – військовий ліцей.
Створення військового ліцею десантного профілю передбачає посилену підготовку старшокласників з історії та права, іноземної мови та математики, фізичної культури та допризивної підготовки, що сприятиме допрофесійній підготовці та військово-патріотичному вихованню молоді, забезпечить формування досвідчених кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади й для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України та інших військових формуваннях України.
Військове містечко № 117 введено в експлуатацію в 1988 році. Балансоутримувачем буді-вель та споруд даного містечка є квартирно-експлуатаційний відділ м. Миколаєва. Земельна ділянка, на якій розташоване військове містечко, входить до складу земельної ділянки №29, що надана Миколаївською міською радою квартирно-експлуатаційному відділу м. Миколаєва для розміщення військової частини А 0224 у 2001 році, та на даний час є землями Міністерства оборони України. Загальна площа військового містечка становить близько 2 гектарів.
Крім того, повідомляємо, що фінансування по створенню та забезпеченню життєдіяльності військового ліцею беруть на себе органи місцевого самоврядування після передачі земельної ділянки та майнового комплексу військового містечка № 117 територіальній громаді м. Миколаєва.
Наявність поруч з цим містечком Миколаївської окремої аеромобільної бригади, включаючи Тернівський полігон, дозволить якісно проводити заняття з вихованцями ліцею та готувати молоде покоління до служби в Збройних силах України, виховувати справжніх патріотів незалежної України.
Депутати Миколаївської міської ради V скликання.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Юбилей первого николаевского авианосца
Исполняется 40 лет со времени начала строительства авианосцев в Николаеве.
...
Подробнее Читали: [1692] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 81 (2944)
81 (2944)
 

Просто напомним:
Это № 82 (2945)
от 20 Июля 2010г.


№ 81    № 83

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru