№ 37№ 38 (4242) 16 Мая 2019г.№ 39 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ


16 Мая 2019г.

Прочитали: [432]

Механізм призначення субсидії з травня 2019 року

Вечерний Николаев

Урядом прийнято постанову № 373 від 17.04.2019 року «Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

Чи потрібно у травні
повторно звертатися
з документами?
Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам – на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії, – через Ощадбанк.
Тим, у кого є борги, будуть переведені на безготівкову монетизацію субсидій (при умові погашення заборгованості та надання нової заяви).

Кому потрібно повторно звернутися
з документами?
Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.
Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

За який період враховуються доходи для призначення субсидії?
За I-II квартали поточного календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону.
За III-IV квартали попереднього календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону.
За два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії – у разі, коли житлова субсидія призначається після початку опалювального (неопалювального) сезону.

Чи можуть призначити субсидію на наступний період, якщо
є борг?
Важливо, щоб станом на травень не було простроченої понад місяць заборгованості за оплату комунальних послуг, тобто послуг, спожитих у березні. Борги за квітневу комуналку не братимуться до уваги при перепризначенні субсидії у травні.
Також не братимуться до уваги управліннями соціального захисту населення незаконні донарахування в рахунках – повідомленнях споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до так званих стандартних умов.
Крім того, не враховуватиметься і заборгованість, що виникла у зв’язку з тим, що надавач послуги не уклав договору з Ощадбанком для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.
Тим, у кого будуть борги, після їх погашення або укладення договору реструктуризації потрібно буде звернутися із Заявою та Декларацією про доходи в управління соціального захисту.

Чи буде
монетизація пільг?
Монетизація пільг стартує з жовтня 2019 року. Вона відбуватиметься за зразком безготівкової монетизації субсидій через Ощадбанк.
Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою, восени потрібно буде звернутися в управління соціального захисту, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в Ощадбанку. Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою.

Чи потрібно у жовтні йти в управління соціального захисту, щоб оформити
субсидію на зиму?
Якщо у травні субсидію буде перепризначено на новий період – 2019-2020 рр. – у жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично. До уваги братимуться доходи І-ІІ кварталів 2019 року.
Безробітні, які не стояли в цей час на обліку в Центрі зайнятості, матимуть право на зимову субсидію на умовах сплати ЄСВ (22% від мінімальної заробітної плати – 918,06 грн.) за будь-які три місяці цього періоду. Безробітні в селі мають право на допомогу без сплати ЄСВ за рішенням комісії.

Як відбувається оплата комунальних послуг, якщо субсидія призначена в безготівковій формі?
Все відбувається автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для Ощадбанку формують он-лайн повідомлення субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховує їм субсидію. Про це, та про те, скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформує субсидіанта SMS-повідомленням.
Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде перевірити інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800.
ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ДО УПРАВЛІНЬ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ І КОМПЕНСАЦІЙ
Центральний район – 
вул. Декабристів, 25,
тел. (0512) 47-42-42
Заводський район –
вул. Морехідна, 9/1,
тел. (0512) 34-31-69
Корабельний район –
 вул. Новобудівна, 1,
 тел. (0512) 60-04-84
Інгульський район –
вул. Миколаївська, 26,
тел. (0512) 58-61-21
Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Такой ценой досталась всем Победа
9 мая исполнилось 74 года, как отгремели победные залпы. Идет время, сменяются поколения, но не истлевает в памяти народной подвиг простого солдата. Ежегодно в эти майские дни люди идут поклониться сложившим головы на полях сражений. ...
Подробнее Читали: [485] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 37 (4241)
37 (4241)


Читайте свежие городские хроники 

Просто напомним:
Это № 38 (4242)
от 16 Мая 2019г.


№ 37    № 39

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru