№ 36№ 37 (4241) 14 Мая 2019г.№ 38 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОБЪЯВЛЕНИЯ


14 Мая 2019г.

Прочитали: [146]

Вниманию николаевцев

Вечерний Николаев
Управління освіти Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
головного спеціаліста управління освіти.

Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища юридична освіта, володіння комп’ютером, практичний стаж роботи - не менше 4 років.
Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати наступні документи:
1) письмову заяву про участь у конкурсі;
2) копію паспорта громадянина України;
3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних партіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;
5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
6) копію заповненої частини трудової книжки;
7) копію військово-облікового документу;
8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік, за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 37-53-10.
Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 3.
Довідки за телефоном 37-53-10.
***
Заява про наміри ТОВ «ПІВІ Прогресівка – Гамма» планує будівництво нової трансформаторної підстанції 35/110 кВ
«Прогресівка», яка планується за адресою:
Україна, Миколаївська обл., Березанський р-н,
с.Прогресівка (за селом)
Намічений до будівництва об’єкт є комплексом інженерних споруд для видачі сонячної електричної енергії в мережу 330 кВ Південної ЕС ДП НЕК «Укренерго».
Проектом передбачається: будівництво відкритого розподільчого устрою 110 кВ з встановленням елегазових вимикачів 110 кВ, трансформаторів струму 110 кВ та інш., будівництво закритого розподільчого устрою 35 кВ з встановленням в ньому комірок з вакуумними вимикачами 35 кВ, будівництво загальнопідстанційного пункту управління, встановлення двох силових трансформаторів потужністю 80 МВА, встановлення двох трансформаторів власних потреб потужністю 160 кВА, будівництво пожежних резервуарів, для виключення попадання трансформаторного масла в ґрунт проектом також передбачається будівництво герметичного маслозбірника та масловідводів.
Для видачі потужності передбачається спорудження ЛЕП 110 кВ.
Для комплексної оцінки впливу на навколишнє середовище в складі проекту «Нове будівництво нової ПС 35/110 кВ «Прогресівка» (центр збору потужності СЕС) Миколаївська область, Березанський район, с. Прогресівка (поза межами населеного пункту)» розроблений розділ «Оцінка впливу на навколишнє середовище». Будівництво ПС 35/110 кВ «Прогресівка» має позитивні соціально-економічні аспекти – надійне та якісне електропостачання споживачів, передові методи експлуатації, безпечні та зручні умови труда експлуатуючого персоналу, високий рівень технологічних процесів та якості будівельно-монтажних робіт, дотримання вимог екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.
Ознайомитися з проектною документацією, а також висловити зауваження, пропозиції та рекомендації можна за адресою: м.Одеса, вул. Хімічна 1/27, тел: +38 (097) 744-89-78.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Победителям – и слава, и слава, и почет!
Все меньше и меньше в живых остается участников Второй мировой войны. В общей сложности, на сегодняшний день в Украине их чуть больше 20 тысяч - тех, кто освобождал от нацизма наши города и села, гнал вражеские полчища подальше от границы. ...
Подробнее Читали: [240] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 36 (4240)
36 (4240)
 

Просто напомним:
Это № 37 (4241)
от 14 Мая 2019г.


№ 36    № 38

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru