№ 5№ 6 (4064) 18 Января 2018г.№ 7 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ВЕСТИ ИЗ РАЙОНОВ


18 Января 2018г.

Прочитали: [219]

За адміністративне правопорушення треба відповідати

Вечерний Николаев
За підсумками роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, яка забезпечує своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, прийняття відповідного рішення згідно з вимогами чинного законодавства України, забезпечення виконання прийнятої постанови, станом на 1 січня 2018 року, розглянуто 192 справи про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення адмінкомісія розглядає справи про правопорушення, передбачені 34-ма статтями. Протягом 2017 року були розглянуті справи за 7 статтями, з них найбільш «актуальною» є стаття 152 «Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів».
У результаті проведеної роботи накладено штрафів на 179 осіб на загальну суму 44767 грн.
Станом на 01.01.2018 року, стягнуто штрафів на суму 9095,00 грн. Закрито 10 справ. Повернуто 16 справ.
Надіслано на примусове виконання до Корабельного відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції 78 постанов.
Найбільш «актуальною» протягом 2017 року була ст. 152 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення», яка передбачає відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів. Нагадуємо, що відповідно до п. 2.5 Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 15 травня 2013 року № 28/10, мешканці міста (громадяни – власники будинків) зобов’язані забезпечити належний стан прилеглих територій до будинків, незалежно від проживання, а пункт 12.2.8 передбачає адміністративну відповідальність за порушення вищезазначених Правил (відсутність у суб’єкта договору на вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованими організаціями), що є порушенням ст. 152 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення». За 2017 рік розглянуто 143 справи за цією статтею, винні особи у встановленому діючим законодавством порядку були притягнуті до відповідальності. Треба відзначити, що сума штрафу становить від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн., а для посадових осіб та громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, – від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів (850 – 1700 грн.).
Адміністрація Корабельного району нагадує, що громадянин, на якого складено протокол про адміністративне правопорушення, повинен з’явитись на засідання адміністративної комісії в термін, зазначений у повістці. При собі необхідно мати документ, що підтверджує його особу, та документи, які вказані вповноваженою особою, що складала протокол про адміністративне правопорушення.
Особа, що притягується до адміністративної відповідальності, має право:
– знайомитись з матеріалами справи;
– давати пояснення;
– пред’являти докази;
– користуватися консультацією адвоката.
Засідання адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району проводяться щосереди (кабінет 114). Час засідання : з 10:00 до 12:00, телефон для довідок 60-02-35.
Прес-служба адміністрації Корабельного району.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Шел по городу троллейбус
14 января по своему обычному маршруту отправился весьма необычный троллейбус - «святочный».
На конечной, у железнодорожного вокзала, на его борт поднялись юные артисты театра песни «Співоче перевеслечко» и образцового театра слова «Дарунок неба». Не в первый раз ребята дарят николаевцам хорошее настроение и ощущение праздника.
Пассажиров троллейбуса они угощали вкусными калачами, которые специально ради такого доброго дела привезла глава Николаевского облсовета Виктория Москаленко прямо к отправлению необычного вагона. Ну и пели, естественно, «Нині радість стала», «Ой, у Віфлеємі…», «Щедрик» и другие рождественские песни. ...
Подробнее Читали: [828] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 5 (4063)
5 (4063)


Читайте свежие городские хроники 

Просто напомним:
Это № 6 (4064)
от 18 Января 2018г.


№ 5    № 7

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru