№ 54№ 55 (3968) 20 Мая 2017г.№ 56 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОБЪЯВЛЕНИЯ


20 Мая 2017г.

Прочитали: [645]

Вниманию николаевцев

Вечерний Николаев
ОГОЛОШЕННЯ орендодавця – управління комунального майна Миколаївської міської ради про намір передати в оренду об’єкти комунального майна, щодо яких надійшли заяви:
1. Частина нежитлового приміщення цокольного поверху площею 55,6 кв. м по пр. Центральному, 16/7 під торговельну, адміністративну діяльність. Вартість майна за незалежною оцінкою 118300,00 грн. Максимально можливий строк оренди 1 рік. Балансоутримувач – ЖКП ММР «Бриз» (м. Миколаїв, вул. Біла, 2, тел.(0512) 34-10-42).
2. Частина нежитлового приміщення цокольного поверху площею 44,8 кв. м по пр. Центральному, 16/9 під торговельну, адміністративну діяльність. Вартість майна за незалежною оцінкою 95300,00 грн. Максимально можливий строк оренди 1 рік. Балансоутримувач – ЖКП ММР «Бриз» (м. Миколаїв, вул. Біла, 2, тел. (0512) 34-10-42).
3. Частина нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 120,3 кв. м, по вул. Театральній, 49-а, під медичний центр. Вартість майна за незалежною оцінкою 217000 грн. Максимально можливий строк оренди 1 рік . Балансоутримувач – ЖКП ММР «Південь» (м. Миколаїв, вул. Паркова, 9-а, тел. (0512) 21-41-31).
Заяви про оренду зазначеного об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Вечерний Николаев» за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (робоче місце №17). У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди. За додатковою інформацією звертатися за тел.: 37-40-70, 37-45-30, 37-36-20.
***
14 квітня 2017 р. виконавчий комітет Миколаївської міської ради рішенням №303 встановив суб’єктам господарювання тарифи на оплату окремих видів ритуальних послуг.
Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, що надають окремі види ритуальних послуг, з метою встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, відповідно до пп. 1.2 п. 1 наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 №193 “Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України “Про поховання та похоронну справу”, наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 № 194 “Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності”, наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.03.2009 №52 “Про затвердження Норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності”, керуючись ст. 10 Закону України “Про поховання та похоронну справу”, пп. 2 п. “а” ч. 1 ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Встановити суб’єктам господарювання тарифи на оплату окремих видів ритуальних послуг.
1.1. ФОП Поліщук Олена Борисівна (додаються).
1.2. ФОП Кременецький Олександр Євгенович (додаються).
1.3. ФОП Сагайдак Олександр Леонідович (додаються).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови за підпорядкованістю.
Міський голова О.Ф. Сєнкевич.
***
Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, у зв’язку з достроковим виходом на роботу основного штатного працівника, просить видати оголошення про відміну вакансії завідувача сектору прийому заяв відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, тимчасово, на період соціальної відпустки основного працівника, що надрукована від 22.04.2017 у № 45.
***
ПОВІДОМЛЕННЯ
ТОВ «Торговий дім «СКФ» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу в управлінні екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації для контейнерної автозаправної станції, що знаходиться за адресою: м.Миколаїв, вул.Космонавтів,81/2.
Підприємство реалізує пальне для автотранспорту. Джерелами забруднення є резервуар з бензином і дизпаливом та паливороздавальні пристрої. Всього існує 6 стаціонарних джерел викидів. Середньорічна реалізація пального складає по 320 куб. м бензину і дизпалива. Робота КАЗС відповідає вимогам нормативних документів та забезпечує дотримання законодавства про охорону атмосферного повітря.
Підприємство належить до 3 групи об’єктів, для яких розробляються Документи по обґрунтуванню обсягів викидів. Загальний річний обсяг викидів складає: бензин – 0,465 т, вуглеводні граничні С12-С19 – 0,010 т. Концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі санітарно-захисної зони і в районі житлової забудови не перевищують нормативних значень.
Зауваження по даному питанню просимо надсилати до управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА (м.Миколаїв, пр.Центральний, 16, т. (0512) 46-01-48).
***
Відповідно до вимог ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради (вул.Адміральська, 20) оголошує конкурс на вакантну посаду:
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку звітності та планування управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги до посади:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- впевнений користувач ПК;
- вища освіта, професійні знання з бухгалтерського обліку звітності та планування.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 37-30-54.
Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.
***
Адміністрація Центрального району Миколаївскої міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, вільне володіння українською мовою, досвід роботи за фахом – не менше 3 років, навички роботи з комп’ютером.
Термін прийому документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
За довідками звертатись: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 1, каб.№ 119, 200.
Телефони: 37-56-92, 37-56-89.
Конкурсна комісія.
***
Охранная фирма «АЛЬФА-ПЛЮС» ПРИГЛАШАЕТ на работу охранников на объекты в г. Одесса и области и для сопровождения грузов по железной дороге. Командировки по всей Украине. Режимы работы различные: 1/2, 2/2, 3/3, вахты, стационарные посты. Заработная плата достойная. Тел.: (048) 712-71-71, 050-314-70-00, 067-14-54-792.
***
Відповідно до вимог ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
– провідний спеціаліст відділу по охороні материнства та дитинства (лікар-педіатр);
– спеціаліст 1 категорії відділу по охороні материнства та дитинства (лікар).
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
– громадянство України;
– вільне володіння державною мовою;
– вища медична освіта;
– стаж роботи в закладах охорони здоров’я не менше 5-ти років;
– навички роботи за комп’ютером;
– знання діючого законодавства України щодо діяльності органів місцевого самоврядування;
– знання основних законодавчих та нормативних актів з питань охорони здоров’я, знання основних законів щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування, наявність спеціалізації, підвищення кваліфікації, посвідчення про присвоєння кваліфікаційної категорії з основної спеціальності та категорії по спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я».
Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати такі документи:
1) письмову заяву про участь у конкурсі;
2) копію паспорта громадянина України;
3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних партіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону;
4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;
5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
6) копію заповненої частини трудової книжки;
7) копію військово-облікового документу;
8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік, за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 37-15-69.
Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 56.
***
Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: м.Миколаїв, вул.Мала Морська, 19, тел. 37-68-08,
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
– головного спеціаліста сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, тимчасово, на період соціальної відпустки основного працівника.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта (спеціаліст, магістр), вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі – не менше 2 років або в інших сферах – не менше 3 років.
Додаткова інформація надається за телефоном 37-62-22.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Конкурсна комісія.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Словакия приветствует Украину
В словацком городе Кошице прошли «Дни Украины», где Николаев представил один из коллективов Дворца творчества учащихся — «Народный художественный коллектив» ансамбль танца «Джерельце» (руководитель Анна Макарова), сообщает пресс-центр Дворца творчества учащихся. ...
Подробнее Читали: [877] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 54 (3967)
54 (3967)
 

Просто напомним:
Это № 55 (3968)
от 20 Мая 2017г.


№ 54    № 56

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru